Warszawa pod lupą

Czy napewno chcesz usunąć ten etap wycieczki?

Warszawa pod lupą

Stare Miasto już znasz, Krakowskie Przedmieście również, a w Łazienkach jesteś w każdą niedzielę. Czas zobaczyć coś nowego! Zabierzemy Cię w podróż po niezwykłej Warszawie. Pokażemy, że nawet najbardziej znane miejsca w stolicy można odkrywać na nowo, a w tych niezbyt popularnych dzielnicach zobaczyć ukryte piękno.

Dla kogo?: 
Liceum
Dorośli
Plan wycieczki: 

Poniżej znajdziesz moją propozycję planu wycieczki z podziałem na dni i poszczególne etapy. Wszystkie dodatkowe atrakcje tj. kino, centrum handlowe lub Centrum Nauki Kopernik zaplanujemy w czasie przygotowywania pełnej oferty.

Dzień I: 

Skarpa warszawska

Spacer jednym z najciekawszych warszawskich szlaków wycieczkowych. Podążając wzdłuż malowniczej trasy zobaczymy kompleksy parkowo-ogrodowe wraz z niezwykłymi zabudowaniami, a ze wzniesienia będzie nam towarzyszył niezwykły widok na Powiśle i leżące po drugiej stronie Wisły: Pragę i Saską Kępę. Trasa wiedzie aż do Starego Miasta i jest niezwykłą alternatywą dla standardowego zwiedzania Warszawy. 

2.0 h

Oś Saska

Spacer szlakiem Osi Saskiej, niezwykłego założenia urbanistycznego z czasów Augusta II. W trakcie zwiedzania przejdziemy przez Plac Piłsudskiego, Ogród Saski, Plac Żelaznej Bramy. Poznamy historię Mirowa, zobaczymy Hale Mirowskie i zakończymy spacer przy Koszarach Mirowskich. 

2.0 h
Zaplanuj swoją wycieczkę: 

Każdy z Was ma inne zainteresowania i potrzeby, dlatego stworzyłam możliwość ułożenia własnego planu wycieczki:

  1. Kliknij na etap wycieczki, aby dowiedzieć się więcej.
  2. Za pomocą przeciągania bloków możesz zmienić kolejność zwiedzania.
  3. Jeśli nie podoba Ci się etap wycieczki, możesz go zastąpić innym, klikając krzyżyk w lewym dolnym rogu.
  4. Dodaj nowy etap wycieczki za pomocą + (można dodać tylko 4 etapy na jeden dzień).
  5. Albo... skontaktuj się ze mną, a pomogę Tobie zaplanować wycieczkę
Skontaktuj się ze mną: 

Zostaw nam swój adres e-mail i telefon, a skontaktuje się z Tobą w celu przedstawienia pełnej oferty cenowej. W ofercie znajdą się także propozycję noclegów i restauracji.